sadsad x
asdasd

Abdülhamid'in Kurtlarla Dansı - 3 Ciltli

Ketebe Yayınları

Mustafa Armağan

46,00 TL
29,90 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
16,10 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Abdülhamid'in Kurtlarla Dansı - 3 Ciltli Hakkında Bilgiler
Türü: Tarih Araştırma ve İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 384
ISBN: 9789752482166
Kapak: Ciltli
Mustafa Armağan
Mustafa Armağan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Abdülhamid'in Kurtlarla Dansı - 3 Ciltli Kısa Özet

  100. vefat yıldönümünde hasret, minnet ve rahmetle andığımız Sultan II. Abdülhamid’i Türkiye’ye ve Arap dünyasına tanıtan ve bugüne kadar 400 bin okura ulaşan Abdülhamid’in Kurtlarla Dansı serisi yeni ufuklara yelken açıyor elinizdeki kitapla.

  *Biz Hasta Adam değiliz. Sadece yatağından taşan bir nehre benziyoruz*, demiş ve eklemişti Ulu Hakan:

  *Görevimiz, nehrin taşan kollarını tekrar yatağına toplamaktır. Bunu başarabilmek için ihtiyacımız olan zindeliği ancak İslamiyetin gücünde bulabiliriz.*

  Hem o nehrin taşırılma ve yeniden yatağına döndürülme hikayesi bugün de devam etmiyor mu? Sultana yönelik ihanetler, darbe girişimleri ve suikastler bugün de Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve temsil ettiği millete yöneltilmiyor mu? Sultana Firavun ve Yezid diyen hainler aynı yaftaları Erdoğan’a yapıştırmak için seferber olmadılar mı?

  Tarih bugündür ve Yıldız Külliyesi ile Beştepe Külliyesini bir asır sonra buluşturan sır kitapta açığa çıkıyor. Okurken tarihin ışığında geleceğe yürüyen bir milletin kendisine lider inşa etmedeki azim ve kararlılığına şaşıracaksınız.

  Bugüne kadar imza attığı 50 kitapla milyonlara seslenen Mustafa Armağan, son kitabı Abdülhamid’in Kurtlarla Dansı-3’te inanılmaz zenginlikteki tarihî malzemeden nefes nefese bir macera çıkarıyor ve okurunu Sultan’ın kavranması neredeyse imkânsız ufuklarına zevkli olduğu kadar kahredici bir yolculuğa çıkarıyor.

  İlk kez göreceğiniz bilgi, belge ve görselleriyle tadına doymayacağınız bir kitap tutuyorsunuz elinizde.

Abdülhamid'in Kurtlarla Dansı - 3 Ciltli Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.