sadsad x
asdasd
8. Sınıf Türkçe Konu Tarama Denemeleri Hakkında Bilgiler
Türü: 7. Sınıf Türkçe Konu Anlatımlı Kitaplar
Sayfa Sayısı: 232
ISBN: 9786058229242
Kapak: Ciltsiz
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • 8. Sınıf Türkçe Konu Tarama Denemeleri Kısa Özet

    Başarı tektir. Bir kez yakalarsın, ömür boyu göğsünde bir arma gibi parlar. Ama başarıyı yakalamak için defalarca denemengerekir. Tekrar ve tekrar, hiç yılmadan.Tonguç senin için var. Başarıyı yakalaman için yapmayacağı şey yok. Ve senin başarıyı yakalaman için denemen gerektiğini eniyi o biliyor.

    İşte bu yüzden sana Konu Tarama Denemelerini hazırladı. Kitabına 8. sınıfın bütün konularını sığdırdı. İçine her biri20’şer sorudan 27 deneme koydu. Her bir denemeyi de MEB kazanımlarına ve yeni müfredata uydurdu. Yetmedi, TEOG sonrası yeni sisteme uygun 6 açık uçlu deneme ekledi.

    Biliyorsun yeni sınav sisteminde bütün sorular Açık Uçlu olacak. O da seninyolunu soruların ucu gibi açmak için Açık Uçlu Denemeleri hazırladı. Bir de kitaba Yüksek Başarı garantisi ekledi. Sen KonuTarama Denemeleriyle defalarca kendini deneyeceksin, başarı yolu kendiliğinden açılacak. En mutlu olan da Tonguç olacak.Konu Tarama Denemeleri şimdi raflarda seni bekliyor. Tonguç seni denemek için elinden geleni yaptı. Sıra sende!

8. Sınıf Türkçe Konu Tarama Denemeleri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.