sadsad x
asdasd

8. Sınıf 10'da 10 Eko Zoru Bankası Gri Koç Yayınları

Gri Koç

Gri Koç

29,00 TL
8. Sınıf 10'da 10 Eko Zoru Bankası Gri Koç Yayınları Hakkında Bilgiler
Türü: 8. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankaları
Sayfa Sayısı: 104
ISBN: 9786258059076
Gri Koç
Gri Koç
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 8. Sınıf 10'da 10 Eko Zoru Bankası Gri Koç Yayınları Kısa Özet

  Sizlerin ders kaynaklarına ulaşmasının gittikçe zorlaştığı bu dönemde, bizler “imkansız!” denileni yapıyoruz ve EKOKİTAP kaynaklarımızı sizlere sunuyoruz. Üstelik Eko Zoru Bankalarımız, sen Tonguç kalitesine daha uygun fiyatlarla kavuş diye özel olarak hazırlandı!

  8. Sınıf 10'da 10 Eko Zoru Bankası‘ndaki tüm sorular ve içerikler; MEB müfredatı, kazanımları ve yıllık planına en hassas şekilde bağlı kalınarak hazırlandı.

  8. Sınıf 10'da 10 Eko Zoru Bankası var olan orjinaliyle birebir aynı içeriğe sahiptir. Daha küçük yazı boyutuyla daha az sayfadan oluşan EKOKİTAP versiyonudur.

  Elindeki bu kitap ile Daha Az Kâğıt Tüketimi yaparak ekolojik dengeyi koruyor, aynı içeriğe Daha Az Ödeme ile aile ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyorsun. Yani hem EKOlojik hem de EKOnomik!

  Yapamadığın soruların TATS uygulamasıyla çözümünü 7-24 izleyebilirsin.

  Bu arada kitabının bir de gizli gücü var. Her testin sonuna ikişer adet dijital soru ekledik. Testlerin başındaki kare kodları okutarak bu gizli gücün eklendiğini görebilir ek soruları çözebilirsin. Sakın bu soruları çözmeden testleri bitirdim deme!

  Ayrıca kitabın TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitir-me modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de 12-21-30 günlük Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin.

  Kitap içerisindeki sorular; farklı öğretmenlerin değerlendirmelerinin ortalaması alındıktan sonra öğrencilerin çözümlerindeki doğru, yanlış ya da boş soru analitikleri de eklenerek hesaplanıp seviyelendirilmiştir.

  Bu kitapta;

  Temel Seviye 299 soru

  Orta Seviye 514 soru

  Zor Seviye 114 soru bulunmaktadır.

8. Sınıf 10'da 10 Eko Zoru Bankası Gri Koç Yayınları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.