sadsad x
asdasd

6.Sınıf Taktikli Tüm Dersler Soru Bankası Seti Tonguç Akademi

Tonguç Akademi

Tonguç Akademi Komisyon

104,00 TL
6.Sınıf Taktikli Tüm Dersler Soru Bankası Seti Tonguç Akademi Hakkında Bilgiler
Türü: 6. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankaları
Sayfa Sayısı: 352
ISBN: 8682966127711
Tonguç Akademi Komisyon
Tonguç Akademi Komisyon
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 6.Sınıf Taktikli Tüm Dersler Soru Bankası Seti Tonguç Akademi Kısa Özet

  Bu kitaplarda 6. sınıf MEB kazanımlarına tam tamına uygun, sınavda karşına kesin gelebilecek, gereksiz ayrıntılardan arındırılmış ve müfredatla uyumlu yüzlerce soru seni bekliyor.

  Biliyoruz ki senin için en önemli şey hızlıca başarıya ulaşmak. Bunu bilerek sana kısa bilgi paketlerini daha severek anlayabileceğin Tak-Tik Posterleriyle vermeye çalıştık. Elindeki kitaplar Türkiye'de bir ilk. En arkasında bulunan Takbil (Bilgi çıkartması) sayfalarında yüzlerce hap bilgi seni bekliyor. Senin görevin Takbilleri, Taktik posterlerindeki yerlerine yapıştırıp posterlerde verilen numaralı testleri çözmek. Bunu tamamlayınca da tesTİKlemek (Çözdüğün testi tiklemek). Böylece kendi posterlerini kendin oluşturup hem sıkılmadan yaptıklarını takip etmiş hem öğrenmiş olacaksın.

  Çözemediğin soruların çözüm yöntemlerini merak edersen TATS senin için hazır. Kitabını aldığında arka kapağın içindeki kazıma yerini kazı ve cep telefonuna indirdiğin TATS ile kitabını aktive et. Böylece artık kitabımı evde unuttum, o yüzden çalışamam tarih oluyor. Kitabındaki tüm soruları TATS ile çözebilirsin. Anlamadığın soruları testin üzerindeki karekodu okutarak öğrenebilirsin. Yapamadığın sorular hata kutusunda birikir. Bu hatalara göre TATS doktoru sana rapor çıkarıp eksik olduğun konuların videolarına seni yönlendiriyor.Bu arada kitaplarının bir de gizli gücü var. Her testin sonuna ikişer adet dijital soru ekledik. Testlerin başındaki kare kodları okutarak bu gizli gücün eklendiğini görebilir ek soruları çözebilirsin. Sakın bu soruları çözmeden testleri bitirdim deme!

  Ayrıca kitapların TEPS (Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de Yoğun-Orta-Rahat programlar ile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin.

  Kitap içerisindeki sorular; farklı öğretmenlerin değerlendirmelerinin ortalaması alındıktan sonra öğrencilerin çözümlerindeki doğru, yanlış ya da boş soru analitikleri de eklenerek hesaplanıp seviyelendirilmiştir.

  Set içindeki kitaplar ve sayfa sayısı:

  6. sınıf taktikli Sözel Soru Bankası sayfa sayısı: 208 sayfa 3 poster + 4 sticker

  6. sınıf taktikli Sayısal Soru Bankası sayfa sayısı: 144 sayfa 4 poster + 4 sticker

6.Sınıf Taktikli Tüm Dersler Soru Bankası Seti Tonguç Akademi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.