sadsad x
asdasd

5. Sınıf Bana Göre Matematik Soru Bankası (2 Kitap)

10Adım Yayıncılık
34,26
23,64
%31 indirim
5. Sınıf Bana Göre Matematik Soru Bankası (2 Kitap) Hakkında Bilgiler
Türü: 5. Sınıf Matematik Soru Bankaları
Sayfa Sayısı: 320
ISBN: 9786059590983
Boyut: 22 x 0
Kapak: Ciltsiz
Kolektif
Kolektif
Devamı
Kampanya

5. Sınıf Bana Göre Matematik Soru Bankası (2 Kitap) Hakkında Yorumlar

  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • 5. Sınıf Bana Göre Matematik Soru Bankası (2 Kitap) Kısa Özet

    Bana Göre Soru Bankası serisi Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, T. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, İngilizce dersleri için MEB tarafından belirlenen 2018 müfredat programındaki kazanımlar doğrultusunda hazırlanmıştır. Bana Göre Başlıyorum ve Bana Göre Hazırım olmak üzere iki kitaptan oluşan soru bankasında, her kazanıma ait testlerdeki sorular en basit ve yalın halinden, en zor ve karmaşık hale doğru sıralanmıştır.

    Bu sayede aynı kazanımın her yönüyle temelinden detayına kadar her zorluk seviyesiyle, hiçbir boşluk ve açık bırakmayacak şekilde ele alınması ve kavratılması hedeflenmiştir.

    Bana Göre Soru Bankasını çözen öğrenciler, her testin sonunda Online Optik Uygulaması ile doğru ve yanlışlarını görebilecek, yanlış çözdüğü ya da çözümünü dinlemek istediği sorunun karşısındaki video ikonunu tıkladığında o sorunun video çözümüne ulaşabilecektir. Online optik uygulaması kullanımı rahat ve herhangi bir şifre gerektirmeyen pratik ve anlaşılır bir uygulamadır. Bu uygulama Google Play ve AppStore’dan indirilebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.