sadsad x
asdasd
13,89 TL
9,03 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
4,86 TL
5N 1İK Hakkında Bilgiler
Türü: Halkla İlişkiler ve İnsan Kaynakları Kitapları
Sayfa Sayısı: 172
ISBN: 9786059905022
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2015
S. Cihangir Kavuncu
S. Cihangir Kavuncu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 5N 1İK Kısa Özet

  İnsan Kaynakları alanının duayen yöneticilerinden S. Cihangir Kavuncu’nun deneyimlerini derlediği keyifli bir kaynak kitap olan 5N1İK, İnsan Kaynaklarına çok yönlü bir bakış açısıyla gerçek hayata dokunan yorumlar getiriyor.

  *İnsan Kaynakları konusunda yazılmış pek çok eser var. Bu eserler genelde teoriyi anlatıyor ya da belli bir konuya odaklanıyor. Oysa İnsan Kaynakları, çalışma alanı olarak teorinin pratiğe dönüşmesinin çok zor olduğuna inandığım bir alan. Dış etkilerin, yönetimsel anlayış ve bakış açılarının İnsan Kaynakları uygulamalarını genelde teoriden uzaklaştırdığını düşünüyorum.

  Şirketler, kurumsal yapılarının içinde İnsan Kaynakları’nı *ikincil* veya *diğer* yönetim olarak tanımlıyorlar. Büyük bazı çok uluslu şirketlerde bu durum tersine olsa da genel yaklaşım bu şekilde. Bu kitapta İnsan Kaynakları alanını bütünsel olarak incelemeyi ve tüm bildiklerimi, anlaşılır olması açısından attığım tweetleri toplayarak aktarmak istedim.

  Bu bir teoriler kitabı değil, tamamen tecrübelerin aktarıldığı bir kitap da değil; ikisinin birleşiminden oluşan bir deneyim kitabıdır.*

 • 2. Hamur

5N 1İK Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.