sadsad x
asdasd
Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 7
ISBN 9786057568410
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
bkmkitap.com
Fiyatı
30,00 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
 • 5.2 Akıl Haritaları Seti Kısa Özet

  Merhaba Tonguçlu!

  5. Sınıf 2. Dönem Akıl Haritaları Seti, bu dönem en sevdiğin kaynağın olacak! Üstelik Akıl Haritaları Seti, yenilenen 2018-2019 müfredatına uygun olarak düzenlendi.

  *Nedir bu akıl haritaları?* diye sorduğunu duyar gibiyiz. Akıl Haritaları, Türkiye’de bir ilk! Bu haritalar ile Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilgiler, Din Kültürü ve İngilizce derslerinin tüm konularını tek bir posterde görebileceksin. Diğer bir deyişle akıl haritaları seti ile derslerin *Büyük Resmini* görmüş olacaksın! Haritalar, bu sene okulda göreceğin her bir derse dair görseller, kısaltmalar ve konuların temelini içeren bilgi notlarını içeriyor. İçerdiği temel ve öz bilgileri de bol görselle destekliyor! Öğrenmeni kolay ve kalıcı bir hale getirmek için her şeyi yaptık.

  Her bir ders için özel olarak hazırlanan haritalarını istersen yanında taşıyabilir ve gittiğin her yere götürebilir istersen de odanın duvarına asarak her an gözünün önünde olmasını sağlayabilirsin! Akıl haritalarını dilediğin her yere rahatlıkla taşıman için silindir bir kutunun içerisinde sana gönderiyoruz. Bu kutu ile haritaların her an seninle olacak. Ayrıca kutuyu işaretli yerlerden keserek kalemlik de yapabilirsin!

  5. Sınıf 2. Dönem Akıl Haritaları Seti'ni sen de bir an önce edin, derslerde maksimum başarıya ulaş!

5.2 Akıl Haritaları Seti Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.