sadsad x
asdasd

5. Sınıf Matematik Anlatımlı Test Kitabı

Kavram Yayınları
27,69 TL
17,72 TL
%36 indirim
Kazancınız
:
9,97 TL
Alışveriş Listeme Ekle
5. Sınıf Matematik Anlatımlı Test Kitabı Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer Eğitim Kitapları
Sayfa Sayısı: 288
ISBN: 9786053721031
Kapak: Ciltsiz
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 5. Sınıf Matematik Anlatımlı Test Kitabı Kısa Özet

  Konu anlatımlı test kitaplarımız, başka bir kaynağa ihtiyaç duymayacağınız şekilde; kısa ve öz konu anlatımları kolay öğrenme yöntemiyle oluşturulmuştur.

  Kitaplarımız;

  • Her üniteye ait klasik yazılı formatında hazırlanmış
  *kendimi değerlendiriyorum* etkinlikleri,

  • Konuların akılda kalıcılığını artıracak ipuçları,

  • Konulara ait en az bir tane eğlenceli etkinlik,

  • Ünitedeki tüm kazanımlara yönelik çözümlü sorulardan oluşan testler,

  • Testlerin interaktif çözümleri şeklinde hazırlanmıştır.

  Kıymetli Öğretmenler, Sayın Veliler, Sevgili Öğrenciler,

  Bilginin sürekli değiştiği ve hızlı bir şekilde yayıldığı evrenselleşen bir dünyada yaşamaktayız. Artık öğrencilere sadece hazır bir bilgiyi vermek yeterli gelmemektedir. Aynı zamanda öğrencinin bilgiyi anlama, yorumlama, içselleştirme. uygulama ve hatta yenilerini üretmesi gibi eğitimsel amaçların gerçekleştirilmesi sağlanmalıdır. Yaşadığımız teknoloji çağında bilginin hızlı bir şekilde yayılması; İnternet, televizyon ve bilgisayar kullanımının artmasını sağlamaktadır. Bunun sonucunda da kitap kokusundan ve kitabı hissetmekten mahrum bir nesil yetişmektedir. Bu nedenler çerçevesinde üzerinde çalışılan bu kitap öğrencilerin yaparak, yaşayarak, uygulamalı bir şekilde öğrenmesini sağlamak için görsel öğelerin zenginlikleri kullanılarak hazırlanmıştır. Bunun yanı sıra kitabımız öğrencilere yeni bilgi ve beceriler kazanıp, eğlenceli bir şekilde öğrenme ve kendini geliştirme fırsatı sunmaktadır. Aynı zamanda öğrencinin okuma alışkanlığı kazanması, okuduğunu anlayıp yorumlaması, pratik çözümler üretmesi, sorunların çözümünü hızlı bir şekilde bulması
  ve kendini her alanda gerçekleştirmesi amaçlanmıştır. Kitabımız, Bloom Taksonomisi (Üst Düzey Düşünme Becerileri) doğrultusunda oluşturulmuştur. Ulaşılmak istenen hedefler, öğrenci merkezli ve hücrelenmiş yöntemle hazırlandığı için öğrencinin kitaptan zevkle ve istekle yararlanması öncelikli amacımızdır. Kitabımızın içeriğindeki testler kolaydan zora doğru, diğer derslerle ve günlük yaşamla ilişkili, öğretim programına bire bir uyumlu olarak, alanında uzman eğitimciler tarafından hazırlanmıştır. Kavram Yayınları, bugüne kadar olduğu gibi, bu yayında da öğrencilerimizin her alanda başarılı olmaları amacını sürdürmektedir.

  Başarı dileklerimizle..

  Kavram Yayınları

5. Sınıf Matematik Anlatımlı Test Kitabı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.