sadsad x
asdasd

404 - Aradığın İnsan Bulunamadı

A7 Kitap
28,00 TL
21,00 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
7,00 TL
404 - Aradığın İnsan Bulunamadı Hakkında Bilgiler
Türü: Denemeler
Sayfa Sayısı: 230
ISBN: 9786057667366
Çıkış Tarihi: 10-02-2020
Kapak: Ciltsiz
Aret Vartanyan
Aret Vartanyan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 404 - Aradığın İnsan Bulunamadı Kısa Özet

  Aradığın insan; aradığın aşk, huzur, mutluluk, ahlak, kurtarıcı bulunamadı. Sistem hata veriyor. İnsan eliyle yaratılmış her şey, tüm kodlar hızla dönüşürken sen nereye gidiyorsun?

  Oyun bitti! Kâğıttan evler, korku duvarları, hurafeler, kalıplar, şablonlar, yalan masallar hızla çöküyor... İnsanlık tarihinin en keskin geçiş dönemlerinden birinin alacakaranlığındayız.

  Bugün canını yakan, seni başarısız ve eksik hissettiren hiçbir şey senin suçun değildi. Kim olman ve nasıl yaşaman gerektiği ailen, toplum ve sistem tarafından sana dayatılandı.

  Sevilmek, onaylanmak, değerli olduğunu hissetmek için hep bir şeyler yapmak zorunda kaldın. Doğru, yanlış, iyi, kötü, güzel, çirkin, günah, sevap, ayıp, utanç, başarı, güç ve daha nice kavramla kuşatıldı yaşamın.

  Neye göre, kime göre?

  Yüreğinin sesini duyuyorum, arayışını biliyorum. Yüreğimi, ruhumu sonuna kadar açtım sana. Senin kendi gerçeğini cesaretle yaşaman için, bende olanı önüne serip, gideceğim. Aynı gökyüzünün altında farklı yerlerde yalnız değilim, yalnız değilsin, yalnız değiliz...

404 - Aradığın İnsan Bulunamadı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.