3391 Kilometre Film Özel Baskı

İndigo Kitap

Beyza Alkoç

220,00 TL
143,00 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
77,00 TL
3391 Kilometre Film Özel Baskı Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 467
ISBN: 9786256772281
Kapak: Ciltli
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2024
satis-icon
Satış Rakamları 3929 adet satılmıştır.
Beyza Alkoç
Beyza Alkoç
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • 3391 Kilometre Film Özel Baskı Kısa Özet

  Yazdığı her kitapla beğeni toplayan genç yazar Beyza Alkoç, 3391 Kilometre ile kendinden söz ettirmeye devam ediyor. Yazar, dünyanın en yüce duygusu olan aşkın önünde engellerin nasıl diz çöktüğünü bir kez daha okuyucuya gösteriyor. Başka şehirlerde yaşayan iki sevgilinin konu edildiği kitap, sevginin koşulsuzluğunu herkese kanıtlamaya geliyor!

  Hiç Görmediğiniz Birine Aşık Olabilir Misiniz?

  Uğruna nice hayatlar adanan, adına destanlar yazılan aşk… Mecnun’a çölleri aştıran, Ferhat’a dağları deldiren bu kadim duygunun önünde ne durabilir? 3391 Kilometre, söz konusu aşk olduğunda engellerin nasıl ortadan kalktığını gözler önüne seriyor. Eser, iki gencin sımsıcak hikayesiyle yürekleri ısıtıyor. Dokunmadan hissetmeyi, bakmadan görmeyi mümkün hale getiren aşkta imkansız diye bir şey olmadığını bir kez daha kanıtlıyor. 3391 Kilometre ile aşkı iliklerinize kadar hissetmeye hazır olun!
  Bir gece yarısı gelen mesaj, mesafeleri hiçe sayan sımsıcak bir aşkın kapılarını ardına kadar açıyor: “Uyu artık!” 3391 Kilometre, birbirinden kilometrelerce uzakta olmalarına rağmen sevginin güçlü bağını yüreklerinde hisseden iki gencin hikayesini okuyucuyla buluşturuyor. Kitap, Fransa’da yaşayan Ege ile İzmir’de yaşayan İzmir’in sosyal medyada tanışmasının ardından yaşadıkları aşkı anlatıyor. Ege ile İzmir, birbirlerine kilometrelerce uzakken yaşadıkları ilişki ile aşkın koşul gözetmeksizin yürekte yer edinebildiğini bir kez daha gösteriyor.
  3391 Kilometre’yi okurken, Ege ve İzmir ile birlikte aşık olacak, özlem duyacak ve sevginin gücünü hissedeceğiniz büyülü bir yolculuğa çıkacaksınız. Okuyan herkesin şiddetle tavsiye ettiği bu kitabı hemen sepetinize ekleyin, siz de bu aşkın mesafeleri aşan gücüne şahitlik edin!

 • 2. Hamur

3391 Kilometre Film Özel Baskı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.