sadsad x
asdasd

26 Saatte On Parmak Öğreniyorum

Literatürk Academia
32,41 TL
25,60 TL
%21 indirim
Kazancınız
:
6,81 TL
Alışveriş Listeme Ekle
26 Saatte On Parmak Öğreniyorum Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
ISBN: 3990000032441
Ali Ünlü
Ali Ünlü
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 26 Saatte On Parmak Öğreniyorum Kısa Özet

  Bu kitap verilen açıklamalar doğrultusunda çalışmanız kaydı ile en geç 26 saatte on parmak öğrenmenizi garanti eder.

  Bilgisayara veri girişimini sağlayan en önemli öğe klavyedir ve kişisel bilgisayarların vazgeçilmez öğelerinden biridir. Peki biz, klavyenin gerçek gücünden istifade edebiliyor muyuz? Onu doğru ve etkili bir şekilde kullanabiliyor muyuz?

  "Metodu olan topal, metotsuz koşandan daha çabuk ilerler," diyor Francis Bacon. Bu çalışmayla, klavyenin en etkili ve doğru biçimde kullanılmasını sağlayacak olan Onparmak yazı yazma metodunu kazanacaksınız. Belli bir metoda dayanan on parmak yazı yazma yöntemi, üstün bir yetenek veya kabiliyet gerektirmez. Eğer isteğiniz, on parmağınız ve öğrenmek için ayırabileceğiniz 26 saatiniz varsa, bu kitap sayesinde on parmak yazı yazıyor, olacaksınız.

  26 Saatte On Parmak Öğreniyorum kitabı, Descartes'in “Bir işi metotsuz yapmaktansa, yapmamak daha iyidir.” sözünü doğrulayan, klavye kullanma sanatını insan beynine kodlayan ve pratik yapma performansını en verimli hale getiren deneysel çalışmaların ürünü ve sistematiği olan bir kitaptır. Bu kitaptaki klavye kullanım analizleri, bilgisayar kullanıcıları için önemli ve dikkat çekicidir. Sayın bilgisayar kullanıcısı, bu kitap sayesinde 26 saat gibi kısa bir sürede on parmak öğrenip, iş hayatından çok büyük zaman tasarrufu sağlayacağınız gibi, çok daha hızlı ve keyifli klavye kullanma sürecine gireceksiniz. Hepinize kolay gelsin.

  Prof.Dr. Halil Ardahan
  S.Ü. Eğitim Fakültesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Bölüm Başkanı

  Kıymetli öğrencim Ali Ünlü'nün üçüncü kitabı olan 26 Saatte Onparmak Öğreniyorum isimli kitabını zevkle inceledim. Uzun yıllar sonucu oluşan birikim ve tecrübe sonucu kaleme alınmış bir kitap…

  Konulardaki öğretim yöntem ve tekniklerinin çok etkili olması, anlatım biçiminin,her düzeyde kullanıcının kolaylıkla anlayabilecek seviye sunulması kitabın önemine güzellik katıyor.

  Günümüz bilgi çağının vazgeçilmezleri arasında yer alan bilgisayarın kullanımını büyük ölçüde kolaylaştıracak, üretkenlik ve verimliliği büyük oranda artıracak olan bu yöntemi öğrenmeyi, bilim ve bilgisayarla uğraşan herkese tavsiye ediyorum.
  Bu vesile ile Ali Ünlü Bey'i tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

  Prof.Dr.M.Şerif Şimşek
  S.Ü. İktisadi ve İdari Bilimler Fak.Dekanı ve Bölüm Başkanı

  Gelişen teknoloji ve iş, eğitim ve iletişim yaşantılarının bir sonucu olarak zaman ve performansın önemi bir kat daha artmıştır. Zamanımızın çoğunu bilgisayarlar karşısında geçiriyoruz. Bilgisayarların sınırsız donanım ve yazılım kapasitesi ile işlem hızına yetişmekte yetersiz düzeylerdeyiz. Bilgisayar yazılımlarından ‘Kelime İşlemci' Word programını bile % 10'un altında bir performansla kullanıyoruz. Açık bir dille söylemek gerekirse, çok hızlı işleyen bu süreçte düşünce hızında performanslar gerçekleştirebilmek büyük önem taşımaktadır. Ali Ünlü tarafından yazılan 26 Saatte Onparmak Öğreniyorum kitabı, tüm bilgisayar kullanıcıları için düşünce hızında performans sergileme fırsatı sağlamaktadır. Konu başlık ve alt başlıkları, içeriğin düzenlenmesi, bilgilerin sağlam ve geçerliliği, öğretim ilkelerine uygun sunu tasarımı ile adı geçen kitabın okuyuculara çok faydalı olacağı kanaatindeyim.

  Prof.Dr. Ali Murat Sünbül
  S.Ü. Eğitim Fakültesi Eğitim Programları ve Öğretim A.B.D.

  Ürün Özellikleri

  Boyutlar

  16.50x24.00

  ISBN

  3990000032441

  Sayfa Sayısı

  400

  Çeviren

  Kağıt Tipi

  1. Hamur

  Dil

  Türkçe

  Kapak Tipi

  Ciltsiz

  Basım Yeri

26 Saatte On Parmak Öğreniyorum Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.