sadsad x
asdasd

Çözerken Öğreten ES’İle ÖABT Kamu Personeli Seçme Sınavı Tamamı Çözümlü Soru Bankası

Dört Kalem Yayınları
60,00 TL
35,40 TL
%41 indirim
Kazancınız
:
24,60 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Çözerken Öğreten ES’İle ÖABT Kamu Personeli Seçme Sınavı Tamamı Çözümlü Soru Bankası Hakkında Bilgiler
Türü: KPSS ÖABT Din Kül. ve Ahlak Bil. Soru Ba
Sayfa Sayısı: 544
ISBN: 9786050695137
Kapak: Ciltsiz
Hilmi Türkyılmaz
Hilmi Türkyılmaz
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Çözerken Öğreten ES’İle ÖABT Kamu Personeli Seçme Sınavı Tamamı Çözümlü Soru Bankası Kısa Özet

    ES'İLE, ÖABT-Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ve  ÖABT- İmam-Hatip Lisesi  Meslek dersleri  Öğretmenliği  kapsamındaki  soruları çözmede  siz  değerli öğretmen adaylarımıza yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır. Bu bağlamda tamamı çözümlü  soru bankası kitabı olan  ES'İLE her iki öğretmenlik alanına da  uygundur.

    Kitabın hazırlık aşamasında, ÖSYM tarafından yapılan son güncellemeler dikkate alınmış, sınavda  çıkacak sorularla uyumlu nitelikte ve kapsamlı olması hedeflenmiştir. Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı da  2018-2019 eğitim öğretim yılından itibaren Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi müfredatında bazı değişiklikler yapmıştır. Bu değişiklikler de sınavın önemli bir ağırlığını oluşturan alan eğitimi testi açısından son derece önemlidir.

    Yeni baskısıyla gözden geçirilerek güncellenmiş olan kitabımız 15 bölümden oluşmakta, her biri ayrı konu başlıklarından oluşan  toplamda 1200 soru içeren 120 test bulunmaktadır. Detaylı, güncel ve anlaşılır bir dilde yazılan çözümlü anlatımları ve açıklamaları ile bu özgün  ve  inovatif sorular, ÖABT`de  çıkacak sorularla konu ve tarz itibariyle birebir örtüşmektedir. Ayrıca ayrıntılı konu  çözümleri, hem konu tekrarı hem  de konu anlatımı anlamında sizlere müstakil bir kaynak kadar faydalı olacaktır.

Çözerken Öğreten ES’İle ÖABT Kamu Personeli Seçme Sınavı Tamamı Çözümlü Soru Bankası Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.