sadsad x
asdasd
Cilt Durumu Ciltli
Sayfa Sayısı 1736
ISBN 9786059146289
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
138,89 TL %16
bkmkitap.com
Fiyatı
116,67 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
 • 2017 Beyanname Düzenleme Kılavuzu Kısa Özet

  Yılların geleneği haline gelmiş olan ve Maliye Hesap Uzmanları Derneğinin uzman kadrosu tarafından revize edilip bilgi kullanıcılarının hizmetine sunulan Beyanname Düzenleme Kılavuzu 2017 kitabı 3 ciltten oluşmaktadır. Gelir Vergisi Kanunu, Kurumlar Vergisi Kanunu ve Vergi Usul Kanunu ile ilgili son değişiklikler dikkate alınarak güncellenmiş olan Beyanname Düzenleme Kılavuzu 2017 kitabı kütüphanelerdeki yerini almıştır.

  Tebliğler, Özelgeler (Muktezalar), İçtihatlar ve Yargı Kararları Beyanname Düzenleme Kılavuzu 2017’ nin içerisinde yer almakta ve tüm ilgili konular yeni Türk Ticaret Kanunu ve yeni SPK hükümleri ışığında sunulmaktadır. Özellikle mesleki sınavlara hazırlanan SMMM ve YMM adayları için eşsiz bir kaynak niteliğindedir. 3 cilt içerisinde yer alan kanunlar ile ilgili merak edilen ve ya tereddüte düşülen tüm sorulara yanıt verilmektedir.
  Beyanname Düzenleme Kılavuzu 2017:

  1. Ciltte; Gelir Vergisi Kanunu Hükümleri ile kanunu açıklayıcı bilgiler yer almaktadır.

  2. Ciltte; Kurumlar Vergisi Kanununa ait madde hükümleri ile bu kanunu yakından ilgilendiren diğer tüm unsurlar açıklanmaktadır.

  3. Ciltte; Vergi Usul Kanunu tüm ayrıntılarıyla irdelenmekte, mukteza ve yargı kararları ile kullanıcıların bilgisine sunulmaktadır.

2017 Beyanname Düzenleme Kılavuzu Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.