sadsad x
asdasd

2. Sınıf Minik Şampiyon Farkındalık Seti

Kitapana Yayınevi - Kültür Kitapları

Kolektif

65,00 TL
52,00 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
13,00 TL
2. Sınıf Minik Şampiyon Farkındalık Seti Hakkında Bilgiler
Türü: Zeka Gelişimi Kitapları
Sayfa Sayısı: 220
ISBN: 9786052265147
Kapak: Ciltli
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 2. Sınıf Minik Şampiyon Farkındalık Seti Kısa Özet

  Elinizdeki kitap 6 fasikül olarak hazırlanmış bir settir. Bu setteki fasiküller adım adım sizi farklı düşünce becerilerinin oluşması ve farkındalığın artması için özenle hazırlanmıştır.

  Setimizden %100 verim alabilmek için, gelişim basamakları önemli olduğundan etkinlikler sıra ile üzerinde tartışılarak yapılması önemlidir. Öğrenci ile birebir uygulanması ve öğrencinin etkinlik aşamalarını nasıl yaptığını anlatması gerekir.

  Setimizdeki kitapların normal bir test kitabı gibi değerlendirilmemesi gerekir. Bir fasikül için tavsiye edilen süre haftada 2 ders olmak üzere 5 haftadır. Daha kısa sürede bitirmek yerine etkinlikleri kendi içinde artırabilirsiniz.

  Görsel Algı
  Öğrencinin şekil, resim, nesneler arasındaki ilişkileri kavrayabilmesi için hazırlanmıştır. Görsel algı çalışmaları ile farklılık, benzerlik, ortak özellik… vb. durumları incelenerek, öğrencinin karşılaştığı olaylarda farkındalığının artması amaçlanmıştır.

  Üretkenlik
  Öğrencinin çevresindeki materyalleri kullanarak yeni bir ürün elde etmesi, hayal dünyasının genişlemesi ve yeni tasarımlar ortaya çıkarabilmesi için etkinlikler verilmiştir.

  Düşünme Becerileri
  Öğrencinin olayları farklı bir açıdan değerlendirebilmesi, olaylar ve kişiler arası ilişkileri, neden-sonuç ilişkisini daha ayrıntılı görebilmesi için planlanmış etkinliklerdir.

  Sözel Yetenek Ve İşitsel Algı
  Kelimeler, harfler ve anlamlar arasındaki ilişkileri farklı bir açıdan kavranması için hazırlanmıştır. Ayrıca öğrencinin duyduğu yönergeleri doğru uygulayıp uygulamadığının tespit edilebilmesi için çalışmalar içermektedir.

2. Sınıf Minik Şampiyon Farkındalık Seti Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.