sadsad x
asdasd
9,95 TL
6,97 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
2,99 TL
100 Meşhur Aşk Hakkında Bilgiler
Türü: Anlatı Kitapları
Sayfa Sayısı: 336
ISBN: 9786054962426
Kapak: Ciltsiz
Adem Suad
Adem Suad
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 100 Meşhur Aşk Kısa Özet

  "Kim başkasını severse kendisi de sevilecektir. Başkalarını kazandırmış olan kendisi de kazanmış olacaktır. Tüm insanlar kendileri arasında karşılıklı bir sevgi hissederlerse, güçlüler zayıfları avlayamazlar, sayıları çok olanlar daha az sayıdakileri, baskıları altına alamazlar. Zenginler yoksulları asla baskıları altına alamazlar, usta olanlar da beceriksizlerle alay edemezler. Sevgide tarafsızlık, kişisel sevgide yanılmayı önler; tarafsız sevgi kişisel sevginin de güvencesidir." demektedir ünlü düşünür Mut-Ti.
  Aşk böylesine önemlidir ve dünyayı değiştiren yegâne güçtür.
  Tarih, unutulmaz vuslatların yanı sıra, kavuşamadıkları için sonu ölümle biten, taçtan tahttan vazgeçiren aşklara da tanıklık etmiştir. Aşk efsanelerinin kahramanları hâlen gönlümüzde dolaşmaktadır. Mitoloji; tanrı ve tanrıça aşklarının yanında, tanrı ve tanrıçaların, ölümlülerle olan aşklarıyla doludur.
  100 Meşhur Aşk kitabımızda Adem ile Havva'dan Yusuf İle Züleyha'ya; Afrodit ile Çoban Anahis'ten Eros ve Psykhe'ye; Kanuni ile Havva'dan Enver Paşa ve Naciye Sultan'a; Simone de Beauvoir ve Jean Paul Sartre'den Marilyn Monroe ve Arthur Miller'e kadar dünyanın ilk gününden bu güne kadar yaşanmış en güzel aşkların hikayelerini bulacaksınız.
  Hayata aşk ile bakmak ve aşk ile yaşamak için eşsiz bir rehber kitap…

100 Meşhur Aşk Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.